
For 6 måneder siden vi åpnet nettbutikk!
Hurra for oss og gratulerer med at du har funnet dette blogginnlegget!
Denne vinteren vil bli snakket om i framtiden av helt andre årsaker enn at Natali, Janne og Trine tok sats og startet butikk på nett uten å vite stort om hva det innebar. Og det er helt i orden! Men for oss er det en seier at vi klarer å holde tre mennesker i arbeid og at vi hver dag jobber med å forbedre vårt konsept.
GODE PÅ GAVER SIDEN 2014
Jeg skriver på vegne av oss alle tre, for det er min jobb å skrive blogginnleggene. Arbeidsoppgavene er fordelt og vi har stor tro på hverandres evne til å tilegne oss ny kunnskap og ta fornuftige og allikevel spenstige valg når det kommer til vareutvalg og satsingsområder.
Det blir ingen butikk uten kunder!
Der er derfor viktig for oss å takke nok en gang for at akkurat du velger oss og har troa på oss. Del oss veldig gjerne med venner og familie...vi skal fortsette å pakke inn de fineste pakkene og dele ut de deiligste Twistbitene så lenge du er på handlehumør.
Trine
Grattis med Halvt års bursda 🎉🤩,-& Lykke til videre , jenter 💛🙏🏼
Gratulerer med jubileet, og lykke til videre med nettbutikken🥰💕
Gratulerer! Dere er en fantastisk nettbutikk🥰
Legg igjen en kommentar