
Et kjĂŠrt merke takker for seg
Noen merker sniker seg inn i hjertene vĂ„re. De blir en del av garderoben â og av hverdagen. Tif Tiffy har vĂŠrt akkurat et slikt merke hos oss i Kunstkolonialen.
Derfor er det vemodig Ä mÄtte si det:
Tif Tiffy er konkurs, og vi fÄr ikke lenger kontakt eller informasjon. Vi har hÞrt rykter om at merkenavnet kanskje lever videre i en annen form, men for oss er dette et punktum.
I flere Ă„r har TifTiffy levert gode basisplagg og lune favoritter i fine farger og kvaliteter. KlĂŠr du kunne stole pĂ„. NĂ„ gjĂžr vi plass til nye merker â men fĂžrst: en verdig avskjed.
Siste sjanse til Ă„ sikre deg noe fra Tif Tiffy
Det vi har igjen, har vi nÄ lagt ut til salg med ekstra gode priser.
Noe er allerede utplukket â men kanskje venter en skjult skatt pĂ„ akkurat deg?
Vi kommer til Ă„ savne dette merket, men vi ser fremover â og jobber allerede med nye favoritter fra Masai, By Basics, CRO- Etage, Skovhuus og merker vi har i kikkerten.
Takk for at du har handlet Tif Tiffy hos oss, og vĂŠrt med Ă„ gjĂžre dette merket til en del av Kunstkolonialens univers. NĂ„ tar vi med oss det gode â og gĂ„r videre.
đ Klem fra
Trine & teamet i Kunstkolonialen
Jeg har kjÞpt 3 ulike gensere, i hÄp om at ull kvaliteten har blitt bedre. Det er veldig fine modeller, derfor har jeg stadig prÞvd pÄ nytt! De har nuppet etter 1 dags bruk. Jeg har tenkt alle gangene at jeg burde klage, men tenkt at det er vel min skyld. NÄ skjÞnner jeg hvorfor!!!